Mega-Team Community,mega,team,megateam,mgt,mg,community,comunitate,MMORPG,metin2,muonline,counter-strike,cs,mu,mt2,gratis,download,portal,publicitate,servere,gratuit,online,jocuri,game,games,

AcasaPortalCalendarFAQInregistrareConectareChat

Distribuiti | 

Sms-uri de trimis cand te trezesti

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Blad3
Administrator
Administrator

masculin Mesaje : 228
Data de inscriere : 01/07/2010
Varsta : 25
Localizare : Romania
Joburi/Distractii : Metin2/MuOnline/CS
Stare de spirit : Buna

MesajSubiect: Sms-uri de trimis cand te trezesti   Mier Sept 08, 2010 8:32 pm

# Roua zorilor de mai, iti saruta buzele si iti ureaza buna dimineata, soare! Maretia sa Luna, iti sopteste, dulci vorbe de iubire…..iti intinde inima mea in palma?!
# Cineva mi-a spus ca o ora dureaza 60 de minute si un minut dureaza 60 de secunde, dar nimeni nu mi-a spus ca o secunda fara tine dureaza o vesnicie.
# Buna dimineata frumoaso si hai sa ne dezmeticim sa aratam lumii intregi cate de mult noi ne iubim !!!
# Un curcubeu ciudat si o furnica ascunsa in causul palmei, ziua de azi, promisiunea de maine si mai ales toata dragostea mea – toate pentru tine. Buna dimineata si sa ai cea mai frumoasa zi!
# Tu nu stii de mine, nu stii cine sunt. Dar eu mi-am creat o lume in care ne iubim si tu ma stii, ma vrei, ma ai, iar eu… eu te privesc si nu-mi ajunge… te simt si nu ma satur… te am si te mai vreau. Buna dimineata!
# Toate zilele sunt nopti pana te vad iar noptile stralucesc ca zilele cand te visez…
# Te iubesc ca-n prima zi cand raze de soare aurii cadeau usor purtate de vant asupra noastra pe Pamant. Te iubesc te voi iubi si chiar daca soarta ne va desparti, iubirea noastra va sta acolo sus scrisa intr-o stea. Sa ai o zi frumoasa dragostea mea!
# Soarele nu ar fi stralucit, cerul nu ar fi senin si eu nu as fi fericit daca nu ai fii tu. Buna Dimineata Iubirea Vietii Mele.
# Poti sa-ti spun astazi “Buna Dimineata” si ca te iubesc? Daca nu, pot sa-ti spun maine ? Dar poimaine ?Pentru ca te voi iubi in fiecare zi din viata mea si tu esti dimineata mea.
# O zi poate incepe fara un SMS de la mine catre tine, dar nu poate incepe fara ca eu sa ma gandesc la tine. Vezi ? Tocmai m-am gandit !!!

Communitatea Mega-team

http://mega-team.forumz.ro

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
ID YM: x_blade52
Sus In jos
http://mega-team.forumz.ro

Sms-uri de trimis cand te trezesti
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mega-Team :: Diverse :: Yahoo-
Mergi direct la: