Mega-Team Community,mega,team,megateam,mgt,mg,community,comunitate,MMORPG,metin2,muonline,counter-strike,cs,mu,mt2,gratis,download,portal,publicitate,servere,gratuit,online,jocuri,game,games,

AcasaPortalCalendarFAQInregistrareConectareChat

Distribuiti | 

Statusuri pentru fete

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Blad3
Administrator
Administrator

masculin Mesaje : 228
Data de inscriere : 01/07/2010
Varsta : 25
Localizare : Romania
Joburi/Distractii : Metin2/MuOnline/CS
Stare de spirit : Buna

MesajSubiect: Statusuri pentru fete   Mier Sept 08, 2010 8:35 pm

# Pt unii frumoasa, pt unii urata, pt unii dulce,pt unii copilaroasa, de unii iubita, pt altii nesuferita , de unii admirata si de altii criticata.
# Chiar daca zambetul dureaza doar o clipa stiu ca in urma lui au ramas o mie de amintiri vii !
# Nu sunt perfecta, dar de ce m-as schimba daca prietenii mei ma iubesc si asa ??
# Sunt dura, ambitzioasa si stiu exact ce vreau. Daca asa devin o scorpie, nu-i nimic!
# Tu vrei pe cineva jumatate copil, jumatate adult. Eu sunt jumate mai putzin, jumate mai mult.
# Toti ma stiu de fata rea, dar am inima si eu, chiar daca am sange rece, eu stiu sa iubesc cat 10.
# Fiecare vede ceea ce par, dar putini isi dau seama de ceea ce sunt in realitate.
# Dintr-un joc copilaresc am ajuns sa te iubesc.
# Esti persoana care a stiut sa-mi dea sfaturi mereu si nu m-ai lasat niciodata la greu. Totodata m-ai invatzat ca adevarata prietenie poate continua si la distantza, iti multumesc ca esti alaturi de mine si la rau si la bine
# Vrei sa ma schimb ? Schimba-te tu primul, tu esti doar un personaj, eu fac filmul!

Communitatea Mega-team

http://mega-team.forumz.ro

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
ID YM: x_blade52
Sus In jos
http://mega-team.forumz.ro

Statusuri pentru fete
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mega-Team :: Diverse :: Yahoo-
Mergi direct la: